top of page

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

Myslete prosím na to, že Váš interiér je dobré začít řešit s dostatečným předstihem. Obrátit se na mě můžete v jakékoliv fázi projektu, obecně ale platí, že čím dříve se ozvete, tím lépe. 

Pomocí formuláře na webu, e-mailu nebo telefonního kontaktu se domluvíme na úvodní schůzku. Beru ji jako příležitost k novému projektu, proto je nezávazná a zdarma. Na schůzce se seznámím s Vámi a s prostorem, který budeme společně řešit. Ujasníme si Vaše představy a požadavky, díky kterým Vám navrhnu interiér na míru. Domluvíme se také na rozsahu a průběhu naší spolupráce. Následně Vám zpracuji pevnou cenovou nabídku. Spolupráce může probíhat také online.

První koncept můžete očekávat do dvou až tří týdnů, podle náročnosti projektu. Vždy začínáme dispozičním řešením prostoru, ze kterého vybereme to nejoptimálnější pro Vás. Následně zpracuji fotorealistické vizualizace a podle domluvy i realizační dokumentaci. Vyberu a navrhnu zařizovací prvky, osvětlení, materiály a doplňky. Pokud budete mít zájem, pomohu i s realizací nebo doporučím zhotovitele. 

bottom of page