top of page

2D NÁVRH DISPOZICE

cena je stanovena individuálně dle rozsahu od 2.000 Kč

Nevíte si rady s prostorem, ale nechcete řešit kompletní návrh interiéru? Správná dispozice je základem funkčního interiéru. Po úvodní konzultaci si pomocí několika variant půdorysného řešení ukážeme, jak je možné s prostorem pracovat. Jako bonus pro Vás na závěr zpracuji jednoduchý materiálový moodboard.

3D NÁVRH INTERIÉRU

cena je stanovena individuálně dle rozsahu od 4.000 Kč

Chcete Váš budoucí interiér vidět v prostoru? 3D návrh je nezbytným řešením. Na úvodní konzultaci si specifikujeme prostor a určíme si styl společně s materialitou. Na základně získaných informací pro Vás připravím úvodní návrhy interiéru. Návrhy obsahují varianty dispozic, ze kterých společně vybereme jednu vítěznou. Na tuto dispozici interiér navrhnu. Finální návrh bude obsahovat pohledy místností s detailním popisem všech použitých materiálů a produktů a na závěr bude doplněn o fotorealistické vizualizace pro lepší představu. K finálnímu návrhu vypracuji i seznam produktů s přímými odkazy na obchody a e-shopy. Tato varianta neobsahuje realizační dokumentaci pro profesanty.

KOMPLETNÍ 3D NÁVRH

INTERIÉRU

cena je stanovena individuálně

dle rozsahu od 5.000 Kč

Díky kompletnímu návrhu interiéru získáte veškeré potřebné podklady pro realizaci. Obsahuje kromě 3D návrhu také realizační dokumentaci pro truhláře, elektrikáře,.. Nejedná se však o projektovou dokumentaci ani výrobní výkresy, každá firma si vypracovává svoji výkresovou dokumentaci pro své účely.

bottom of page